משתמש:עידן ד/אודות - טיוטה

מתוך אקו-ויקי, מקום מפגש בנושאי אקולוגיה, חברה וכלכלה.
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

עידן, כלכלן. ירושלמי במקור, טעמתי את תל אביב 3 שנים, היום רמת גני כבר בערך 7 שנים. 100% מושבניק מצד אשתי.

למדתי כלכלה באוניברסיטה העברית - תואר ראשון, ומנהל עסקים באוניברסיטה הפתוחה - תואר שני. אבל למדתי את הדברים החשובים והנכונים באמת בלימוד עצמי ובמסגרת העמותה לכלכלה בת קיימא. יום יבוא ומקווה שאעשה גם דוקטורט. אם אמצא זמן, כח, מנחה, מוסד לימודים ושאני אבין שאני באמת רוצה וזקוק לזה.

עבדתי במספר עבודות שונות ומשונות, אציין רק כתב כלכלי במשך 3 שנים (מעריב, בעיקר ידיעות), כלכלן בחברת יעוץ עסקי, כלכלן במשרד הבריאות, והיום באתי לעבוד כמנכ"ל העמותה לכלכלה בת קיימא, אשר מתעסקת בנושאי הקיימות מהצד הכלכלי. חבר ועד מנהל במגמה ירוקה. פעיל ברמת-גבעתיים בשביל אופניים וב-15 דקות.

עורך נמרץ באקו-ויקי (אתר הקיימות הגדול והפופולרי בישראל הפתוח לכתיבה וזכויותיו חופשיות, אתר של העמותה לכלכלה בת קיימא), מרצה, מתראיין, מפיק, מגייס כספים וכו', ובנוסף עובד עם צוות נפלא בעמותה שמסייע רבות לקידום מטרותינו - כלכלה בת קיימא בישראל, על כל המשתמע מכך. בין היתר על ידי מתן סיוע מקצועי-כלכלי של העמותה לכלכלה בת קיימא לארגונים ופעילים בתחום הקיימות.

עוסק במסגרת העמותה בנושא התחבורה רבות - נושא התכנון ונושא הכלכלה, הרבה פעמים זה הולך יחד.

נשוי לשני, אבא של מיכאל, מתנייד בעיקר על אופניים, קצת תחבורה ציבורית, קצת רכב שיתופי (קאר טו גו, בעיקר בעוצר בשבת). מפיץ בלהט את הנקודה שכל פעם הבעיה מתלוננת שיש בעיה, דורשת לפתור את הבעיה ובכלל לא מבינה למה יש בעיה.