שיחת משתמש:01iproject09

מתוך אקו-ויקי, מקום מפגש בנושאי אקולוגיה, חברה וכלכלה.
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
עץ חרוב, סמל לקיימות וגם עץ פרי

שלום לך וברוך הבא (או ברוכה הבאה) לאקו-ויקי.

ניתן לקבל עזרה טכנית והסברים על תפעול האתר בדף מדריך בזק לכתיבה בוויקי.

אנא כתבו על עצמכם בדף המשתמש שלכם - זה יעזור לאנשים אחרים לדעת מי אתם ואולי תמצאו יחד תחומי עניין משותפים.

ראו בשער הקהילה דפים נוספים שיעזרו לכם להשתלב באתר.

בהצלחה.

עידן ד (שיחה) 08:28, 6 בינואר 2017 (IST)

ברוך הבא וכתיבה באתר

הי 01iproject09. ברוך הבא ואני תמיד שמח לראות משתמש בעל רקע בכתיבה שמגיע לכתוב גם פה. יש פה עוד 2 משתמשים שפעילים בנושא חיפה, ומאוד נשמח אם תכתוב, תרחיב ותשבח ערכים בתחום. בנוסף מוזמן לכתוב ערך על סביבתית ולציין שם את היקף הפעילות של האפליקציה, השפעה, הישגים וכו'. מוזמן לפנות אלי בכל דבר ועניין. עידן ד (שיחה) 09:07, 6 בינואר 2017 (IST)

שלום עידן ד, תודה על ברכת ה welcome . אשמח לתרום למיזם מהידע שלי. על האפליקציה אכתוב בערך בהמשך, כרגע יש דברים בוערים יותר. אשמח לפנות ככל שיעלה הצורך01iproject09 (שיחה) 09:52, 6 בינואר 2017 (IST)
מעולה. בהצלחה ושבת שלום. עידן ד (שיחה) 09:54, 6 בינואר 2017 (IST)

סביבתית

הי איתמר, ברכות. שאלות והערות:

  • אני ממליץ לסדר את ההישגים לפי תאריך או לפי נושא (אולי יותר טוב) כרגע זה קצת מבולבל וקשה לעקוב.
  • "עוד באותו החודש ניטר צוות "סביבתית" אירוע של כיול מוניטורים במערך הניטור הקשורים למיכל האמוניה במפרץ חיפה" - אז מה? מה אכפת לי ? מה זה אירוע של כיול מוניטורים ?
  • לערוך את הפסקה הבאה - לא ברור מה הכוונה - יש כאן 3 אירועים שונים? אותו אירוע?

"כך למשל באירוע דליפת אתילן אשר ארע במפעל כרמל אולפינים ובמהלכה אף נפגע עובד המפעל, השמטת מתקני שירות שתפקידם לדאוג לשיפור רמת הפליטות לאוויר במתחם בז"ן בעקבות תקלות ואף פנייה למשרד להגנת הסביבה על העדר התראה לציבור בגין תנאי מזג האוויר הקשים (אינוורסיה) ששררו במפרץ חיפה, אך המשרד נמנע מלהודיע על כך לתושבי המפרץ, דבר אשר העמידם בסיכון בריאותי בעקבות חשיפה למזהמים רבים, חלקם אף ברמת הסיכון הגבוהה ביותר לחשיפה הגורמת למחלת הסרטן, על פי מדד ארגון הבריאות האמריקאי (WHO). "

  • ממליץ לפתוח ערך על נושא של ניטור אזרחי (ראה גם הסדנא לידע ציבורי, נתונים פתוחים). היתה בעבר "בריגדת הדליים" שניסתה להקים מערכי בדיקה של זיהום אוויר ממש. ([1]) כמו כן יש את הדוחות של אזרחים למען הסביבה. אני מניח שגם הערך של הכחשת זיהום יכול להנות מהרחבה\ פיצול לתתי נושאים\ המחשות מהארץ.
  • מוזמן להעלות תמונות (עם הרשיון מתאים) רלבנטיות.

בהצלחה , האזרח דרור (שיחה) 14:39, 26 במרץ 2017 (IDT)

דרור הקדים אותי, לגבי התמונות. אפשר להתחיל עם תמונת הלוגו שזה כמובן הכרחי. עידן ד (שיחה) 14:42, 26 במרץ 2017 (IDT)
בנוגע ללוגו, בסיום יום הלימודים אני אעלה אותו. אערוך בשנית את הפסקה מאחר ומדובר על אירועים שונים. אירוע כיול מוניטורים כמובן שאמור לעניין אותנו, מפעל מבקש ממפעילי מערך הניטור להפסיק את הניטור בשעות מסוימות. אעבור על שאר הערכים בערב ואתקן בהתאם. תודה רבה על הברכות! איתמר תום (שיחה) 14:54, 26 במרץ 2017 (IDT)