שיחת קטגוריה:כתבות הפרטת בתי הזיקוק

מתוך אקו-ויקי, מקום מפגש בנושאי אקולוגיה, חברה וכלכלה.
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

הי חברים,

זה לא הגיוני.

לעשות קטגוריה לכתבות הפרטת בתי הזיקוק זה חלוקה 'דקה' מידי. בקצב הזה יהיו לנו אלפי קטגוריות.

חוץ מזה, אם הולכים לקטגוריית הפרטה, לא מוצאים שום קישור לכתבות ההפרטה של בתי הזיקוק, וזה כבר ממש פגיעה ביכולת הקישור במערכת. חייבים לשים את הכתבות הללו גם בקטגוריית כתבות בעיתונות הרגילה, וגם בקטגוריית הפרטה - לפחות...

---- שחר 07:14, 6 מאי 2006 (CDT)


  • ייתכן וזו חלוקה דקה מידי, אפשר לכנס את כל כתבות ההפרטה לקטגוריה אחת.
  • הנימוק של אלפי קטגוריות לא ענייני. השאלה היא אם החלוקה עוזרת או מקשה. נועם עשה הפרדה של נושא ההפרטה לכמה תתי נושאים, ואני הלכתי עם חלוקה זו כך שלכל תת נושא יש גם תת נושא של כתבות שהתפרסמו בתת נושא זה. אפשר מבחינתי לאחד את כל נושא ההפרטה, עד שיהיו מספיק כתבות ומאמרים בנושא להפרדה נוספת.
  • בקטגורית הפרטה מוצאים כתבות על הפרטה - ומשם אפשר להגיע לכל הכתבות כולל אלו בתתי הקטגויוריות.
  • במצב אחר, מה שיהיה הוא שכתבות שמופעיות בנושא מסויים "יכסו" על מאמרים יותר עמוקים שנכתבו ונערכו כאן ויש בהם יותר עומק, סיכום של כתבות העיתונות, וקישוריות רבה יותר. היות ומספר הכתבות רב יותר, ויש להן מכנה משותף כדאי לשים בקטוריה נפרדת. (לדוגמה , אם יש נושא עם 4 מאמרים, ועוד 30 כתבות, עדיף לתת העדפה ל 4 המאמרים שלנו). מה שאפשרי הוא , שכתבה מעניינית במיוחד בנושא מסויים תופיע גם תחת הכתבות שלו, אבל גם תחת הנושא עצמו באופן ישיר כדי לא "להחביא" אותה.
  • לדעתי לא כדאי לשים את כתבות ישירות תחת כתבות בעיתונות רגילה - מה שראינו שכעבור זמן קצר קשה למצוא משהו וגם שמים דברים כפולים. קטגוריה צריכה להכיל לפחות 5 אייטמים, ולא להכיל יותר מידי אייטמים כי אז יש בעיה למצוא דברים.

האזרח דרור 14:45, 6 מאי 2006 (CDT)