שיחה:היווצרות הבודהיזם

מתוך אקו-ויקי, מקום מפגש בנושאי אקולוגיה, חברה וכלכלה.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שלום, מבקש את עזרתכם משתמש:האזרח דרור, משתמש:עידן ד, ומשתמש:Eburcat. הוספתי לערך תמונה פנורמית ברוחב של 1900 פיקסלים דרך תבנית תמונה רגילה אך זה גורם לבעיית "גלילה אופקית". בויקפדיה העברית ניתן למנוע זאת על ידי שימוש בתבנית תמונה אחרת שנקראת "תמונה רחבה" אבל אין לנו את התבנית הזאת כאן. אם הייתה לי גישה ל CSS הייתי מסדר את זה (לא נראה לי שאפשר לסדר את זה עם inline-css בתוך div כי לא ניתן להשתמש שם ב media-screen and); בקיצור, אשמח לפיתרון שלכם. זו תמונה נהדרת שחשוב שתופיע בערך. תודה לכם. EqualizeE (שיחה) 03:35, 22 בנובמבר 2018 (IST)

מצטער איני יודע, אולי בינתיים הפתרון הוא לצמצם את השטח של התמונה ומי שירצה - יקליק ויראה את התמונה המלאה. האזרח דרור (שיחה) 12:25, 22 בנובמבר 2018 (IST)
ניסיתי, הבעיה שזה גורם לה להיות לא מספיק ארוכה (הרוחב הופך רצוי אך האורך אינו); אפשר ליצור CSS class ייעודי לתמונות כאלה ואז לקרוא לו דרך html בפשטות; אני מוכן לכתוב זאת ותוסיפו לקובץ ה CSS... EqualizeE (שיחה) 15:29, 22 בנובמבר 2018 (IST)
בכל מקרה בלי גישה ל-CSS לא אוכל לסדר את זה בתבנות ההנפוץ בויקי האנגלית והעברית, לצערי... EqualizeE (שיחה) 06:12, 23 בנובמבר 2018 (IST)