שיחת אקו-ויקי:תרומה לאקו-ויקי

מתוך אקו-ויקי, מקום מפגש בנושאי אקולוגיה, חברה וכלכלה.
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

בשלב זה לא ניתן לתרום (למה?) "עמותה זאת אינה יכולה לקבל תרומות בשלב זה. אנא פנו לתמיכה הטכנית." (נכתב על ידי אספוס ב-13 באוקטובר 2016)

הדף של ישראל תורמת שבור, כפי שהזכיר אספוס... אנסה לשפר קצת את הדף הזה... --איתן בורקט (שיחה) 22:43, 28 באוקטובר 2016 (IDT)

נראה לי שכדאי להזכיר פה גם תועלות נוספות אפשריות של התרומה, אבל אני לא מכיר מספיק חשיבה שכבר נעשתה בנושא - אז בינתיים אציין זאת רק כאן בדף השיחה:

  • תורמים פרטיים, בסכום של עד X שקלים - אם יחפצו בכך - יוכרו בדף התומכים שלנו, עם אפשרות לכלול קישור, ולהוסיף איזכור או משפט.
  • תומכים בסכום של Y שקלים ומעלה - יוכלו לכלול בכל דף של אקו-ויקי לוגו וקישור (בדומה ל MediaWiki ו CreativeCommons שמופיעים כיום) למשך שנה - ויזכו לחשיפה בפני קרוב למיליון מבקרים בשנה(!).
  • תומכים בסכום של Z שקלים ומעלה - יוכלו לכלול בכל דף של אקו-ויקי תמונה משמעותית וקישור בתחתית כל הדפים באתר, למשך שנה - ויזכו לחשיפה משמעותית בפני קרוב למיליון מבקרים בשנה, ולזיהוי המותג שלהם עם ערכים משמעותיים של קידום קיימות, החברה והכלכלה בישראל.

--איתן בורקט (שיחה) 23:50, 28 באוקטובר 2016 (IDT)

נראה לי גם כדאי לציין פה כבר את חשבון הבנק של העמותה כדי להקל על תורמים שמבצעים העברה בנקאית (לבקש שישלחו במייל שם מלא וכתובת - כדי שנוכל להחזיר לכתובת זו קבלה). וכמובן כל אמצעי התקשרות שיקל על ביצוע תרומה - כמובן טלפון, וגם כתובת חילזון לתורמים שעובדים עם צ׳קים.--איתן בורקט (שיחה) 00:26, 29 באוקטובר 2016 (IDT)

תודה איתן על השיפור - יפה מאוד. יש גם את פרטי ההתקשרות בדף צור קשר ובהחלט יש עוד מה להתקדם בהמשך. כרגע מסיבות פרקטיות הכי נוח לנו בתרומות באשראי. אם למישהו יהיה בעיה עם זה - כמובן שנלך לקראתו. ולשאלה - לא ניתן היה לתרום כי אנחנו עובדים היום עם חברת סליקת אשראי אחרת והדף פה לא עודכן. עידן ד (שיחה) 14:05, 3 בנובמבר 2016 (IST)