קטגוריות מעקב

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

דף זה כולל רשימה של קטגוריות מעקב, שנוצרות אוטומטית על־ידי תוכנת מדיה‏‏־ויקי. ניתן לשנות את שמותיהן על‏‏־ידי שינוי הודעות המערכת הרלוונטיות במרחב השם "מדיה ויקי".

קטגוריית מעקב שם ההודעה הקריטריון להכללה בקטגוריה
דפים המופיעים במנועי חיפוש(ריקה)index-categoryהדף כולל את מילת הקסם __לחיפוש__ (או __INDEX__) (והוא במרחב שם שבו דגל כזה מותר לשימוש), ולכן הוא ממופתח על־ידי רובוטים אף שכברירת מחדל הוא לא היה ממפותח על־ידיהם.
דפים המוסתרים ממנועי חיפוש(ריקה)noindex-categoryהדף אינו ממופתח על‏‏־ידי רובוטים כיוון שהוא כולל את מילת הקסם __לא_לחיפוש__ (או __NOINDEX__) והוא במרחב שם שבו דגל כזה מותר לשימוש.
דפים שמשתמשים בפרמטרים כפולים בקריאות לתבניות(3 דפים)duplicate-args-categoryהדף מכיל קריאות לתבניות שמשתמשות בפרמטרים כפולים, כגון {{תאריך|יום=1|יום=2}} או {{שעה|חמש|1=שש}}.
דפים עם יותר מדי קריאות למשתנים הגוזלים משאבים(2 דפים)expensive-parserfunction-categoryהדף משתמש ביותר מדי פונקציות מפענח יקרות לשימוש (כגון #קיים או #ifexist). מידע נוסף: Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit.
דפים שבהם הושמטו פרמטרים של תבניות(ריקה)post-expand-template-argument-categoryהדף גדול מ־$wgMaxArticleSize לאחר הרחבת פרמטר של תבנית (משהו בסוגריים משולשים, כגון {{{Foo}}}).
דפים שבהם ההכללה גדולה מדי(ריקה)post-expand-template-inclusion-categoryגודל הדף גדול מ‏‏־$wgMaxArticleSize לאחר הרחבת כל התבניות, ולכן כמה תבניות לא הורחבו.
קטגוריות מוסתרות(ריקה)hidden-category-categoryהקטגוריה כוללת את הטקסט __קטגוריה_מוסתרת__ (או __HIDDENCAT__) בתוכן הדף שלה, ולכן היא לא מופיעה בתיבת קישורי הקטגוריות בדפים כברירת מחדל.
דפים עם קישורים שבורים לקבצים(24 דפים)broken-file-categoryהדף כולל קישור שבור לקובץ (קישור להטבעת קובץ כאשר הקובץ אינו קיים).
דפים שבהם מספר הצמתים גדול מדי(ריקה)node-count-exceeded-categoryמספר הצמתים בדף גדול מהמספר המרבי.
דפים שבהם עומק ההרחבה גדול מדי(ריקה)expansion-depth-exceeded-categoryעומק ההרחבה בדף גדול מהעומק המרבי.
דפים שכותרת התצוגה שלהם אינה מופעלת(ריקה)restricted-displaytitle-ignoredבדף הזה מוגדרת כותרת תצוגה ({{DISPLAYTITLE}}) שאינה מופעלת, כי היא אינה תואמת לכותרת האמיתית של הדף.
דפים עם לולאות בתבנית(ריקה)template-loop-categoryהדף הזה מכיל לולאה בתבנית, כלומר תבנית שקוראת לעצמה באופן רקורסיבי.
דפים עם שגיאות בהערה(23 דפים)cite-tracking-category-cite-errorדפים בקטגוריה הזאת כוללים שגיאות בשימוש בתגי הערות שוליים.
דפים עם שגיאות בתסריט(36 דפים)scribunto-common-error-categoryאירעה שגיאה בעת עיבוד היחידות הכלולות בדף.
יחידות סקריבונטו עם שגיאות(ריקה)scribunto-module-with-errors-categoryביחידה יש שגיאה.