שיחה:חוק ההסדרים/2009

מתוך אקו-ויקי, מקום מפגש בנושאי אקולוגיה, חברה וכלכלה.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

הי פאזי.

  • שמתי קישור מתוך הנושא של חוק ההסדרים/פרויקטי הסעת המונים‏‏ אל תוך BRT.
  • הייתי שמח אם היית יכול לנצל טוב יותר את אקו ויקי לשים קישורים בשני הדברים - כך תוכל לתמצת כשאתה נותן רקע על סעיף, ומצד שני להגדיל חשיפה לנושא התקציב מתוך מי שקורא על המושג התאורטי (לדוגמה פרק על BRT בישראל). - קישורים פנימיים של הויקי זה אחד הנקודות החזקות שלו, וחבל לא להשתמש.
  • בדברי ההסבר- האם תוכל לשים רפרנסים? זה יקל גם עליך בעתיד (כשתרצה לדעת מאיפה באו טענות שונות).
  • כשאתה כותב הסבר או רקע, כדאי להגיד מי טוען את הטענות - לדוגמה משרד האוצר או מקור אחר. גם בשביל דברים שבעתיד יתבררו כשנויים במחלוקת.
  • יש פרקים שחלק מהם יכול ליות גרעין לערכים משל עצמם - לדוגמה שוק התקשורת הסלולרית בישראל - כך זה יוכל להוות הסבר כללי יותר שגם יתאים לפרוייקטים אחרים כמו חוק ההסדרים 2010.
  • התחלתי פרוייקט דומה בפרוייקט: תקציב שקוף לתל אביב-יפו, שים לב שיש הפרדה בין הפרוייקט - שעוסק בעיקר בשאלות כמו מה המטרות, יעדי ביניים ועוד (אשמח אם תפרט עוד בסעיפים השונים). לבין תוכן הפרוייקט שנמצא בדף אחר.
  • המשך עבודה ברוכה ושנה טובה האזרח דרור 00:38, 29 בספטמבר 2008 (IDT)

הטיוטה כפי שהיא מופיעה באתר של שלי יחימוביץ'

http://www.shelly.org.il/node/2262

כרגע , קצת קשה להשוות בין מה שמתפרסם כאן לשם, אפשר אולי להוסיף מספרי עמודים, או חלוקה לסעיפים קבועים. האזרח דרור 08:05, 30 באפריל 2009 (IDT)

ידוע, יעודכן בקרוב. Fuzzy 16:56, 30 באפריל 2009 (IDT)

דף תאור הפרוייקט

חסר דף שמסביר רקע על הפרוייקט - מה המטרה שלו, מה הסטטוס, מה השלבים שמבצעים כעת , מה מתוכנן לעתיד. איך אנשים יכולים לעזור וכו'. דף כזה יכול לעזור מאוד. האזרח דרור 20:10, 2 במאי 2009 (IDT)

הדף תופס צורה

ונראה מעניין ומושך. כל הכבוד על העיצוב! Adam nevo 16:04, 18 במאי 2009 (IDT)

מסכים. איזה יופי. יונתן 18:59, 18 במאי 2009 (IDT)