שיחת אקו-ויקי:דלפק ייעוץ

מתוך אקו-ויקי, מקום מפגש בנושאי אקולוגיה, חברה וכלכלה.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

אני ראשון? בכולופן, כשאני שם קישור עם תיאור בעברית, השדות שלו מתהפכים והתוצאה משובשת. הנה התהליך. תנסו בעצמכם :) רצ"ב צילום מסך של חלונית יצירת הקישור. kish1.png והנה הקישור שיצא מזה - התחילית "http://" התווספה מעצמה בזמן הוספת הזהו. אם אני עושה הפוך - זה עובד כמו שצריך! אני חושב שאולי זה בגלל העברית... http://www.doda.com/kishshur?mashu=123&doda=567 --אספוס (שיחה) 22:16, 27 בינואר 2017 (IST)

כן, זה קצת מבלבל, השדות אמורים להיות הפוכים... את הכתובת אתה אמור להכניס ל״כותרת הדף״, ואת התיאור ״אבא אמא ודה״ אתה אמור לרשום תחת ״טקסט הקישור״. --איתן בורקט (שיחה) 22:42, 27 בינואר 2017 (IST)
אתה חושב שזאת בעיה של המתרגמים או של המפתחים? כי אני אשמח לשנות את התרגום - או בקבצים של האתר, ו/או לתרגם בקוד המקור (לא בדיוק בקוד, אלא קבצי PO לרוב, זה לא כזה מעניין). תוכל לספר לי על איזה ווריאנט של ויקי האתר רץ? אני אמצא את הקוד ברשת ואבדוק... --אספוס (שיחה) 23:19, 27 בינואר 2017 (IST)
אספוס, זה לדלפק היעוץ, לא לשיחת דלפק הייעוץ :-) אעביר את זה לדלפק ואמחוק את זה מפה בהמשך. וכן, מה שאיתן אמר. אני לא יודע אם השדות אמורים להיות הפוכים (כותרת הדף זה הכתובת, יותר ברור להגיד פשוט כתובת הדף. טקסט הקישור זה הכיתוב שמופיע. זה לטעמי בסדר) ואכן מבלבל. עידן ד (שיחה) 21:47, 29 בינואר 2017 (IST)
ואגב, האתר רץ על גבי מדיה-ויקי, אותו הויקי עליו רצה ויקיפדיה. את כל הפרטים תוכל לקבל אם תיגש בתפריט בצד ימין ל״דפים מיוחדים״, ומשם ל״גרסת התוכנה״. --איתן בורקט (שיחה) 23:54, 29 בינואר 2017 (IST)