שיחת משתמש:האזרח דרור

מתוך אקו-ויקי, מקום מפגש בנושאי אקולוגיה, חברה וכלכלה.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

לגבי הערך מיקרו פסולת

אני לא יכול להגיב לך בדף שיחתי (כי הוא חסום לעריכת לא-ביורוקרטים) אז אני מגיב כאן. אין לי תשובות לכל השאלות שהצגת אבל לגבי מקורות, אתה יודע כמה פעמים "תפסתי" אותך כותב בלי מקורות, בלי שום כוונה להיות סרקסטי, אני לא זוכר ערך אחד שלך עם מקורות. מחקר מקורי הוא חלק מהקסם של אקו ויקי ואם קסם זה ייפוג חוששני שהאתר ירד לטימיון. בן אהרוני 13:28, 10 באוקטובר 2022 (IDT)

מוזר שאינך יכול להגיב, פנה בבקשה לעידן כדי שינסו לתקן את זה.. מעניין אם זה תופעה כללית.
הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו, אני משתדל לספק מקורות ככל האפשר, לפעמים זה לא מתאפשר בגלל שאני רוצה בלחץ זמן, או כתבתי משהו ואחר כך לא היה לי זמן להשלים אותו .כתיבה ללא מקורות היא בהכרח נחותה יותר לעומת קיום מקורות משיקולים של אמינות (איך יודעים שמה שאמרת נכון?) ורצון להעמיק (מעניין מה שככתבת - איפה אפשר לקרוא עוד?) . לכן אני מעודד אותך - להוסיף מקורות לערכים שלך, להוסיף מקורות לערכים אחרים ולהוסיף "דרוש מקור" לערכים שלי או של אחרים שבהם אתה חושב שזה חסר...
כדאי להבדיל בין מחקר מקורי לבין מחקר מבוסס , שכן חלק מהמחקר המקורי אינו נכון. האזרח דרור (שיחה) 07:03, 13 באוקטובר 2022 (IDT)

שלום אני צריך את עזרתך

בעבר ביקשתי שדף שיחתי יינעל כי נאלצתי להפסיק לערוך לפרק זמן לא ידוע. כמובן לאחרונה חזרתי ודף שיחתי עדיין נעול. זה אחלה לי שהוא נעול אבל אני לא יכול לערוך אותו ולכן אני לא יכול להגיב לפניות שלך שם. בבקשה תעשה אקספציה לנעילה כך שגם אני אוכל לערוך את הדף. בן אהרוני 10:57, 8 במרץ 2023 (IST)

דרכי התקשרות

הי דרור, האם יש דרכי התקשרות נוספים מלבד דף שיחה? מייל למשל.. יש לי כמה שאלות ואשמח בפרטי (אפשר גם טלפון) Asaf M (שיחה) 13:12, 1 באפריל 2023 (IDT)

הי אסף. reshef.dror בדואר של ג'ימייל. מוזר הייתי בטוח שיש דרך לשלוח דואר דרך האתר האזרח דרור (שיחה) 13:34, 1 באפריל 2023 (IDT)
אולי יש ואני לא יודע איך, כבר שולח מייל. Asaf M (שיחה) 17:44, 1 באפריל 2023 (IDT)

שיחה:דוד בלחסן

היי,

התיוג כשל, ראה בבקשה שם.

תודה, מקף (שיחה) 21:04, 12 במרץ 2024 (IST)