שיחה:מדיטציה

מתוך אקו-ויקי, מקום מפגש בנושאי אקולוגיה, חברה וכלכלה.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

בקשה למחיקת כלל תוכן הערך מפאת זכויות יוצרים

שלום לחברי הקהילה,
ערך זה נוצר על ידי משתמש:האזרח דרור כשעתוק של פרק על מדיטציה שכתבתי בערך היווצרות הבודהיזם. שעתוק לעניין זה אני מגדיר כ"העתק עם שכתוב קל" (בעיקר רק בפסקה הראשונה)
העתק זה נוצר על ידי משתמש האזרח דרור מבלי לשאול אותי אם אני מסכים לשעתוק כללי של התוכן ואף מבלי לתת לי קרדיט. בכל מקרה, אני מבקש למחוק את כלל תוכן הערך; אם משתמש האזרח דרור, שהוא תורם שאני מעריך מאד ולמדתי ממנו רבות, רוצה ליצור ערך על מדיטיציה, אני מבקש ממנו בנועם שיעשה כן עם תוכן פרי פיתוחו או כשעתוק עם הסכמה וקרדיט.

אני מסכים שהודעה זו תימחק בעריכה לאחר מחיקת כלל תוכן הערך (עם או ללא שכתובו).

בתודה וברכה,

EqualizeE‏ • שיחה 01:08, 16 באוקטובר 2019 (IDT)

EqualizeE, על פי תנאי הרישיון, מותר להעתיק את הערך תוך ציון המקור. אפשר לציין את המקור בדף השיחה. אציין שבוויקיפדיה העברית מעתיקים מערך לערך (לפי העניין) ללא ציון המקור. עידן ד (שיחה) 10:43, 16 באוקטובר 2019 (IDT)
שלום, אינני יודע על איזה רישיון מדובר - עד היום כשלוחצים על הקישור בתחתית האתר "הבהרה משפטית" מגיעים לדף ריק. למיטב הבנתי ויקיפדיה העברית לא קשורה לעניין זה. אני מעדיף שהתוכן שכתבתי יימחק מכאן ותישאר רק הפסקה שדרור כתב ברובה (למיטב זכרוני). תודה. ‏EqualizeE‏ • שיחה 11:07, 16 באוקטובר 2019 (IDT)
שניתי מה שיכולתי כעת, אם יש לך עוד דברים שאתה רוצה למחוק - תמחק. האזרח דרור (שיחה) 11:13, 16 באוקטובר 2019 (IDT)
מעתיק מה שמופיע בכל עריכה בתיבת העריכה: "לתשומת לבך: תרומתך לאקו-ויקי תפורסם תחת תנאי הרישיון ייחוס-שימוש לא מסחרי-שיתוף זהה 3.0 (אפשר לעיין בדף אקו-ויקי:זכויות יוצרים לפרטים נוספים). אם אינך רוצה שעבודתך תהיה זמינה לעריכה על־ידי אחרים, שתופץ לעיני כול, ושאחרים יוכלו להעתיק ממנה תוך ציון המקור – אין לפרסם אותה פה.
כמו־כן, שמירת העריכה משמעה הבטחה שכתבת את הטקסט הזה בעצמך, או העתקת אותו ממקור שאינו מוגן בזכויות יוצרים. אין לעשות שימוש בחומר המוגן בזכויות יוצרים ללא רשות!" עידן ד (שיחה) 11:18, 16 באוקטובר 2019 (IDT)
שלום לכם, למיטב ידיעתי אין זה נכון לפרסם הבהרות משפטיות בתוך דף שאיננו הבהרה משפטית; זה מטעה - הטקסט המצוטט כתוב בקטן בסוף תיבת העריכה בפונט אפור והקישור שיש שם לאקו-ויקי:זכויות יוצרים אדום כעת; אני משתמש בתוכנת MediaWiki במגוון פרויקטים משנת 2008 לפחות ומעולם לא קראתי טקסט נלווה לתיבת עריכה בה שכן אף פעם לא הייתה לי סיבה לקרוא את כל הדף (כמו עם דפים רבים אחרים). ‏EqualizeE‏ • שיחה 11:30, 16 באוקטובר 2019 (IDT)
שלום לכם, בוקר טוב. בהתאם לתגובתי הקודמת ובהתאם לכך שלא ניתן קרדיט על ההעתקה, לדעתי יש למחוק את כלל הטקסט למעט הפסקה הראשונה, שכן השכתובים נראים לי דומים מדי למקור, מהותית או מבנית. בברכה. ‏EqualizeE‏ • שיחה 02:59, 17 באוקטובר 2019 (IDT)